X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Fransa (French)Fransa (French) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Fransa (French)Fransa (French) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
On2soft, 10+ kişilik freelance profesyonel ekibiyle kurumsal firmalara maliyet avantajlı yazılım ve sunucu hizmetleri sunan bir firmadır.
 
14 yıldır yazılım alanında AR-GE faaliyetleri yürütüyor, Google'da bulunan sunucularımızla güvenli yayın hizmeti sunuyoruz.

Sektördeki 14 yıllık tecrübemizle; kullanıcı deneyimini (UX) ön planda tutan sade ve kreatif tasarım anlayışımızı, ar-ge merkezimizde yazılım mühendislerimizin ürettiği akıllı yazılım teknolojileri ile birleştirirerek, Türkiye'nin kendi alanında lider markalarından kobilere kadar uzanan müşterilerimize dönüşüm oranı yüksek, sürdürülebilir ve yaşayan web tasarım ve mobil yazılım projeleri üretiyor ve destek sağlıyoruz.

Detayların gücüne inanıyoruz.

Projelerde başarı getiren şeyin her sayfadaki detayların ziyaretçi profiline uygun, kusursuz ve UX (Kullanıcı deneyimi) odaklı olarak tasarlanması olduğuna inanıyoruz.

ve

2016 Yılından itibaren başlattığımız kampanyayla 1000'lerce kurumsal firmaya yazılım ürünlerimizi ücretsiz sunduk ve sunucu,alanadı,ssl,kurumsal mail masraflarını piyasa dip fiyatının 50% oranında aşağısına çekerek ciddi maliyet avantajı sağladık. Bundan sonra da firmalara maliyet avantajı sağlama ve ücretsiz yazılım ürünleri sunma konusunda kararlıyız.

 

 

 

Top